Menu

Skup

Odzyskaj pieniądze ze swojego starego IT

Poszukujemy produktów IT takich producentów jak Dell, HP, Lenovo, Apple, Fujitsu i innych.


Oferujemy odkupienie laptopów, komputerów, monitorów, smartfonów, tabletów, sprzętu sieciowego od firm, instytucji i organizacji dzięki czemu zapewniamy zarządzanie zasobami IT w sposób bezpieczny dla środowiska. Nasze rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i mają praktyczny wkład w zoptymalizowanie cyklu życia produktu.

Pomagamy również naszym Partnerom i Klientom w dużych zamówień dotyczących wymiany sprzętu IT - możemy zagwarantować cenę zakupu z dużym wyprzedzeniem, zaangażuj nas na wczesnym etapie wspólnie opracujemy model umowy a także zajmiemy się zorganizowaniem logistyki związanej z odbiorem sprzętu.


Atuty współpracy z pro4IT :


✓ Jak tylko zostaniesz dostawcą pro4IT płacimy z góry za sprzęt
✓ Szybka wyceny sprzętu na podstawie cen rynkowych
✓ Odpowiedzialne zarządzanie - mamy pewność, że sprzęt trafi do ponownej sprzedaży a uszkodzony zostanie zutylizowany zgodnie z prawem
✓ Dla nas nie ma pakietów sprzętu które są zbyt mieszane, zbyt małe, zbyt duże lub zbyt skomplikowane - sprzedaj wszystko jednego Dostawcy to oszczędność czasu i pieniędzy
✓ Szybkie informacje zwrotne w trakcie negocjacji
✓ Pomoc logistyczna


Specjalizujemy się w bezpiecznym i zrównoważonym ponownym wykorzystaniu laptopów, komputerów, telefonów komórkowych i innych produktów IT oraz oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają pozbyć się sprzętu IT w bezpieczny i legalny sposób. Dbamy o logistykę i zapewniamy że dyski twarde i inne dane z komputerów są usuwane w sposób uniemożliwiający ich odzyskanie przez kolejnego nabywcę sprzętu. Mamy wieloletnie doświadczenie z używanym sprzętem IT oraz wymagane certyfikaty.

Chcesz sprzedać sprzęt IT ? Wypełnij formularz skontaktujemy się z Tobą zaraz po otrzymaniu zapytania